Ukrayna NakliyeUkrayna Nakliye; Ukrayna’dan Türkiye’ye ve Türkiye’den Ukrayna’ya gerçekleştireceğiniz her türlü ithalat ve ihracat taşımalarınız için haftalık düzenli olarak komple ve parsiyel nakliyat, karayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı, kargo ve lojistik hizmetleri sunmaktayız.

Bize Ulaşın Teklif İsteyin

Ukrayna Konteyner Taşımacılığı; Günsped Lojistik tarafından, yaygın acente ağı ve dünyanın en büyük armatörleri ile yapılan anlaşmaları sayesinde, müşterilerimizin deniz nakliye taleplerine tam kapsamlı cevap verebilmektedir.

Parsiyel-TasimacilikUkrayna’dan İthalat & Ukrayna’ya İhracat; Uluslararası ithalat ve ihracat nakliye alanında güçlü bir partner haline gelmiş olan Günsped Lojistik; Ukrayna’nın en kaliteli acenteleriyle yapılan birliktelikler doğrultusunda, Ukrayna İthalat ve Ukrayna ihracat taşımalarında sorunsuz, hızlı ve güvenli taşımacılık hizmeti gerçekleştirmektedir.

Ukrayna Taşımacılık alanında, deneyimli personelimiz tüm yeteneklerini birleştirerek; sizin için düşük maliyet, zaman kazanımı ve yüksek faydayı sağlayacak çözümler üretmektedir.

Ukrayna Nakliye, Ukrayna Kargo, Ukraynaya Kargo, Ukraynadan Kargo, Ukraynadan İthalat, Ukraynaya İhracat, Ukrayna Karayolu Nakliye, Ukrayna’dan Nakliyat, Ukrayna Parsiyel Nakliye, Ukrayna Tır Yüklemesi, Ukrayna Uçak Nakliyesi