Rusya NakliyeRusya Nakliye; Rusya’dan Türkiye’ye ve Türkiye’den Rusya’ya gerçekleştireceğiniz her türlü ithalat ve ihracat taşımalarınız için haftalık düzenli olarak komple ve parsiyel nakliyat, karayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı, kargo ve lojistik hizmetleri sunmaktayız.

Bize Ulaşın Teklif İsteyin

Rusya Konteyner Taşımacılığı; Günsped Lojistik tarafından, yaygın acente ağı ve dünyanın en büyük armatörleri ile yapılan anlaşmaları sayesinde, müşterilerimizin deniz nakliye taleplerine tam kapsamlı cevap verebilmektedir.

Parsiyel-TasimacilikRusya’dan İthalat & Rusya’ya İhracat; Uluslararası ithalat ve ihracat nakliye alanında güçlü bir partner haline gelmiş olan Günsped Lojistik; Rusya’nın en kaliteli acenteleriyle yapılan birliktelikler doğrultusunda, Rusya İthalat ve Rusya ihracat taşımalarında sorunsuz, hızlı ve güvenli taşımacılık hizmeti gerçekleştirmektedir.

Rusya Taşımacılık alanında, deneyimli personelimiz tüm yeteneklerini birleştirerek; sizin için düşük maliyet, zaman kazanımı ve yüksek faydayı sağlayacak çözümler üretmektedir.

Rusya Nakliye, Rusya Kargo, Rusyaya Kargo, Rusyadan Kargo, Rusyadan İthalat, Rusyaya İhracat, Rusya Karayolu Nakliye, Rusya’dan Nakliyat, Rusya Parsiyel Nakliye, Rusya Tır Yüklemesi, Rusya Uçak Nakliyesi