İtalya Nakliyeİtalya Nakliye; İtalya’dan Türkiye’ye ve Türkiye’den İtalya’ya gerçekleştireceğiniz her türlü ithalat ve ihracat taşımalarınız için haftalık düzenli olarak komple ve parsiyel nakliyat, karayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı, kargo ve lojistik hizmetleri sunmaktayız.

Bize Ulaşın Teklif İsteyin

İtalya Konteyner Taşımacılığı; Günsped Lojistik tarafından, yaygın acente ağı ve dünyanın en büyük armatörleri ile yapılan anlaşmaları sayesinde, müşterilerimizin deniz nakliye taleplerine tam kapsamlı cevap verebilmektedir.

Parsiyel-Tasimacilikİtalya’dan İthalat & İtalya’ya İhracat; Uluslararası ithalat ve ihracat nakliye alanında güçlü bir partner haline gelmiş olan Günsped Lojistik; İtalya’nın en kaliteli acenteleriyle yapılan birliktelikler doğrultusunda, İtalya İthalat ve İtalya ihracat taşımalarında sorunsuz, hızlı ve güvenli taşımacılık hizmeti gerçekleştirmektedir.

İtalya Taşımacılık alanında, deneyimli personelimiz tüm yeteneklerini birleştirerek; sizin için düşük maliyet, zaman kazanımı ve yüksek faydayı sağlayacak çözümler üretmektedir.

İtalya Nakliye, İtalya Kargo, İtalyaya Kargo, İtalyadan Kargo, İtalyadan İthalat, İtalyaya İhracat, İtalya Karayolu Nakliye, İtalya’dan Nakliyat, İtalya Parsiyel Nakliye, İtalya Tır Yüklemesi, İtalya Uçak Nakliyesi