Irak NakliyeIrak Nakliye; Irak’tan Türkiye’ye ve Türkiye’den Irak’a gerçekleştireceğiniz her türlü ithalat ve ihracat taşımalarınız için haftalık düzenli olarak komple ve parsiyel nakliyat, karayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı, kargo ve lojistik hizmetleri sunmaktayız.

Bize Ulaşın Teklif İsteyin

Irak Konteyner Taşımacılığı; Günsped Lojistik tarafından, yaygın acente ağı ve dünyanın en büyük armatörleri ile yapılan anlaşmaları sayesinde, müşterilerimizin deniz nakliye taleplerine tam kapsamlı cevap verebilmektedir.

Parsiyel-TasimacilikIrak’tan İthalat & Irak’a İhracat; Uluslararası ithalat ve ihracat nakliye alanında güçlü bir partner haline gelmiş olan Günsped Lojistik; Irak’nın en kaliteli acenteleriyle yapılan birliktelikler doğrultusunda, Irak İthalat ve Irak ihracat taşımalarında sorunsuz, hızlı ve güvenli taşımacılık hizmeti gerçekleştirmektedir.

Irak Taşımacılık alanında, deneyimli personelimiz tüm yeteneklerini birleştirerek; sizin için düşük maliyet, zaman kazanımı ve yüksek faydayı sağlayacak çözümler üretmektedir.

Irak Nakliye, Irak Kargo, Iraka Kargo, Iraktan Kargo, Iraktan İthalat, Iraka İhracat, Irak Karayolu Nakliye, Irak’tan Nakliyat, Irak Parsiyel Nakliye, Irak Tır Yüklemesi, Irak Uçak Nakliyesi