Bulgaristan NakliyeBulgaristan Nakliye; Bulgaristan’dan Türkiye’ye ve Türkiye’den Bulgaristan’a gerçekleştireceğiniz her türlü ithalat ve ihracat taşımalarınız için haftalık düzenli olarak komple ve parsiyel nakliyat, karayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı, kargo ve lojistik hizmetleri sunmaktayız.

Bize Ulaşın Teklif İsteyin

Bulgaristan Konteyner Taşımacılığı; Günsped Lojistik tarafından, yaygın acente ağı ve dünyanın en büyük armatörleri ile yapılan anlaşmaları sayesinde, müşterilerimizin deniz nakliye taleplerine tam kapsamlı cevap verebilmektedir.

Parsiyel-TasimacilikBulgaristan’dan İthalat & Bulgaristan’a İhracat; Uluslararası ithalat ve ihracat nakliye alanında güçlü bir partner haline gelmiş olan Günsped Lojistik; Bulgaristan’nın en kaliteli acenteleriyle yapılan birliktelikler doğrultusunda, Bulgaristan İthalat ve Bulgaristan ihracat taşımalarında sorunsuz, hızlı ve güvenli taşımacılık hizmeti gerçekleştirmektedir.

Bulgaristan Taşımacılık alanında, deneyimli personelimiz tüm yeteneklerini birleştirerek; sizin için düşük maliyet, zaman kazanımı ve yüksek faydayı sağlayacak çözümler üretmektedir.

Bulgaristan Nakliye, Bulgaristan Kargo, Bulgaristana Kargo, Bulgaristandan Kargo, Bulgaristandan İthalat, Bulgaristana İhracat, Bulgaristan Karayolu Nakliye, Bulgaristan’dan Nakliyat, Bulgaristan Parsiyel Nakliye, Bulgaristan Tır Yüklemesi, Bulgaristan Uçak Nakliyesi

, Bulgaristan